пʼятниця, 20 березня 2015 р.

Любіть книгу!

З 16-21 березня в Видраницькій книгозбірні  пройшов Тиждень дитячої і юнацької книги"Хай Україна вся читає , бо книга нас усіх єднає". Проягом Тижня діяла книжкова виставка "Острів друкованих скарбів". Було проведено анкетування з юнацькою групою читачів  "Щоб ми хотіли почитати",  організовано годину цікавих повідомлень"Цікаве про книгу", інформаційну годину "Чудова преса на всі інтереси" , бесіда-діалог"Книга і комп'ютер в інформаційному суспільстві ". Низка заходів на честь її Величності Книги пройшло і в шкільній бібліотеці:конференція "Книга в твоєму житті" 10-11клас , турнір "Книга-морська глибина" , бібліотечний урок "У світі казки чарівної"2 клас , "Подорож до книжкового царства" 1клас , перед завершенням Тижня книги до сільської бібліотеки завітали наймолодші користувачі книгозбірні з дитячого садочка. З ними була проведена бесіда  "Не суди про книгу по обкладинці-подорожуй  її  сторінками".

  Всеукраїнський Тиждень дитячої та юнацької книги має на меті не тільки залучити читачів до невичерпних джерел знань , а й перетворити бібліотеки у справжній храм книги , в якому справжній читач відчуває себе бажаним гостем.
 Народна мудрість говорить:
  Одна книга тисячі людей навчає.    - Книга для дітей, що волога для полів.


-  Книга не пряник, а дітей до себе манить.


Немає коментарів:

Дописати коментар

У жінці все від Божої любові...

  7 березня у Видраницькій сільській бібліотеці, з ініціативи завідуючої місцевого клубу Галини Аврамук провели вогник для учасників художн...